fbpx

PRIVĀTUMA POLITIKA

Apmeklējot Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA “Vecās Ostmalas Biznesa Parks” (turpmāk – VOBP), reģ. nr. 42103073886, juridiskā adrese Vecā Ostmala 10,Liepāja, LV-3401 tīmekļa vietni www.vobp.lv, no Jums var tikt prasīts norādīt personīga rakstura informāciju, kas nepieciešama, lai varētu aizpildīt saziņas formu “Par mums” un/vai “Kontakti” sadaļā. Informējam, ka mājaslapā sniegtie personas dati tiks izmantoti ar maksimālu uzmanību un cieņu. VOBP apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību. Šī politika nosaka fizisko personu datu apstrādes politiku šajā mājaslapā un šīs privātuma politikas mērķis ir nodrošināt Jums normatīvajos aktos paredzēto informāciju par to, kā tiek iegūti un apstrādāti Jūsu personas dati. VOBP ir ar šīs mājaslapas saistīto personas datu apstrādes pārzinis.

Pārziņa kontaktinformācija:

1)   Vecā ostmala 10, Liepāja, Latvija, tālrunis: +371 25666472

2)   E-pasta adrese jautājumos saistībā ar personas datu apstrādi: info@vobp.lv

 

PERSONAS DATU APSTRĀDE

Personas datu apstrāde tiek veikta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem Latvijas Republikas normatīviem tiesību aktiem. Jebkura informācija par sevi, tiek uzskatīta par konfidenciālu, un tā nav pieejama trešajām personām. Jūsu personas dati tiks uzglabāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta Regulu 2016/679 un netiks izplatīti trešajām personām vai kā citādi ļaunprātīgi izmantoti.

 

MĀRKETINGA KOMUNIKĀCIJA

“Par mums” un “Kontakti”. Apmeklējot mājaslapas sadaļas “Par mums” un/vai “Kontakti”, Jums ir iespēja saziņas formā norādīt savu kontaktinformāciju saziņas nolūkam (vārdu, e-pastu, tālruni un ziņojumu). Ievadot šo informāciju, Jūs piekrītat, ka ar jums sazināsies, lai atbildētu uz interesējošiem jautājumiem un nosūtītu informāciju par mūsu piedāvājumiem.

TĪMEKĻA VIETNES IZSEKOŠANAS KODI

Mājaslapā tiek izmantoti tīmekļa vietnes izsekošanas kodi, lai pārraudzītu lietotāju uzvedību un analizētu šo informāciju biznesa attīstības nolūkos.

 

SĪKFAILI JEB “COOKIES”

Mājaslapas izmantošanas ietvaros tiek veikta datu vākšanu par tīmekļa vietnes lietotāju, izmantojot sīkfailus, lai uzlabotu lietotājiem piedāvātos pakalpojumus. Vairāk – Sīkfailu politikā.

 

POLITIKAS GROZĪJUMI

VOBP ir tiesīgs papildināt un mainīt šīs politikas noteikumus pēc saviem ieskatiem, publicējot jaunāko versiju mājaslapā.