fbpx

JAUNUMI

VOBP_H8

EKSPLUATĀCIJĀ NODOTA JAUNA RAŽOŠANAS ĒKA

Vēl viens attīstības projekts, kā rezultātā ir izbūvēta ražošanas ēka 3000 m² platībā, kā arī visas ražotnes vajadzībām nepieciešamās inženierkomunikācijas. Jaunās ražošanas ēkas būvniecības izmaksas sastādīja 1.7 mil. EUR.
Jaunā ražotne nodota nomā un tajā turpmāk saimniekos zviedru kapitāla uzņēmums “Care of Sweden AB”.

2023. gada 8. novembrī

VOBP saules paneli

SAULES ELEKTROSTACIJAS PROJEKTS

Plānots izbūvēt saules elektrostaciju ar maksimāli atļauto ģenerējošo jaudu 200 kW. Saules paneļus plānots uzstādīt uz vienu no VOBP industriālajā parkā esošajām ražošanas ēkām. Projekta periods 09/2022 – 04/2024. Projekta sasniedzamie mērķi: 1/ No AER saražota elektroenerģija 165 MWh gadā; 2/ Saražotā elektroenerģija 100% apmērā patērēta industriālā parka saimnieciskai darbībai; 3/ CO2 emisijas samazinājums 17,99 tonnas gadā.

Finansē Eiropas Savienība un NextGenerationEU.

2023. gada 6. novembrī

VOBP_H8_capsule

KAPSULAS CEREMONIJA

Maija beigās topošās ražošanas ēkas /H8/ pamatos tika iemūrēta laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Šobrīd ir uzsākta jumta konstrukciju montāža. Jaunā ražošanas angāra platība ir 3000 m² un kopējā plānotā investīciju summa šajā projektā ir 1,7 miljoni eiro. Jaunā ražotne tiek būvēta Zviedrijas medicīnisko matraču ražotājam “Care of Sweden AB”, kas jaunuzceltajā ražotnē plāno uzsākt ražošanu šī gada beigās.
Turpinām savu tradīciju – katru gadu uzsākt jaunu attīstības projektu.

2023. gada 31.maijā

Geodezists_logo

JAUNS NOMNIEKS

Mērniecības uzņēmums ar vairāk kā 25 gadu pieredzi. Piedāvā visa veida mērniecības pakalpojumus – topogrāfija, izpildmērījumi, inženierģeodēziskie darbi, zemes kadastrālā uzmērīšana, zemes ierīcība, lāzerskenēšana, 3D/tilpumu, apjomu aprēķini, aerouzmērīšana, ortofoto, vietējie ģeodēziskie tīkli, telpu uzmērīšana.
Uzņēmuma darbības lauks aptver visu Kurzemi, Rīgu un pārējo Latviju.
VOBP_H8

JAUNS SKANDINĀVU NOMNIEKS

Zviedru Care or Sweden AB meitas uzņēmums jau šā gada nogalē plāno uzsākt medicīnisko matraču ražošanu Liepājā.
Latvijas ražotne atradīsies mūsu biznesa parkā, jaunuzbūvētā ēkā 3000 m² platībā. 
Lai Care of Sweden izdodas sasniegt nospraustos mērķus, sasniegt vairāk un iet tālāk nekā iecerēts!

2022. gada 8.maijā

VOBP

IZNOMĀTO M² SADALĪJUMS

📌 Esam Liepājas klusajā centrā augoša industriālā parka īpašnieks, attīstītājs un pārvaldnieks, kas nodrošina vietējiem un ārvalstu investoriem dažādu biznesa aktivitāšu uzsākšanai vai paplašināšanai nepieciešamās telpas, pielāgotas biznesa specifikai.
📊 Parka pamata jomas ir ražošanas, biroju un loģistikas telpu noma.
📈 Līdz 2024. gadam plānojam paplašināt šo telpu platības par 70%.

2022. gada 22. augustā

DDB

NODARBINĀTĪBA

Apkopojot 2022.gada pirmā pusgada datus, priecājamies par mūsu parka Nomnieku nodarbinātības pieaugumu.
Lai jaunradītas darbavietas arī turpmāk!
Daļa no jaunizveidotām darbavietām radītas ražošanas ēkās, kuru būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansējis ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010.

2022. gada jūlijā

Baltic Advice

JAUNS NOMNIEKS

BALTIC ADVICE ir Dānijas uzņēmums, kas sniedz inženiertehniskos projektēšanas ārpakalpojumus Skandināvijā.

10 gadu pastāvēšanas laikā uzņēmums ir izveidojis ilgtermiņa sadarbību ar vairākiem ražošanas uzņēmumiem no Dānijas un Norvēģijas, kas darbojas metālapstrādes un būvniecības nozarēs.

2022. gada 11. maijā

DDB

JAUNS NOMNIEKS

SIA Droša darba birojs ir kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos, kas sniedz darba aizsardzības un ugunsdrošības pakalpojumus dažādu nozaru uzņēmumiem:

Veic auditu uzņēmumā uz vietas, apsekojot darba vietas, telpas, būvobjektus, kā arī sniedz konsultācijas darba aizsardzības pasākumu uzlabošanā.
Sagatavo dokumentāciju darba aizsardzībā un ugunsdrošībā atbilstoši MK noteikumos minētajām prasībām.
Veic instrukciju izstrādi, darbinieku instruēšanu klātienē, kā arī attālināti.
Pārstāv uzņēmuma intereses darba aizsardzības, ugunsdrošības jautājumus kontrolējošās institūcijās.

2022. gada 1.martā

VOBP nodarbinatiba

NODARBINĀTĪBA

Apkopojot informāciju, priecājamies par “Vecās Ostmalas Biznesa Parks” Nomnieku nodarbinātības izaugsmi.

Daļa no jaunizveidotām darbavietām radītas ražošanas ēkās, kuru būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansējis ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010.

2022. gada 22. februārī

2021 LSEZ un VOBP

2021. GADS 

4️⃣ ➡️ 2️⃣ Liepājas SEZ teritorijā savu saimniecisko darbību uzsāka četri ārvalstu uzņēmumi.
Divi no tiem mūsu parkā: SIA “KVIST” un SIA “PREMEKON”. 
5️⃣ ➡️ 1️⃣ Liepājas SEZ teritorijā tika uzbūvētas piecas jaunas ražotnes ar kopējo platību 20 840,3 m².
Viena no tām – 1870 m² platībā – mūsu parkā, saņemot līdzfinansējumu no ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010. 

2022. gada 21.janvārī

VOBP ERAF

EKSPLUATĀCIJĀ NODOTA JAUNBŪVETA RAŽOŠANAS ĒKA

Esam gandarīti paziņot, ka projekta īstenošanas rezultātā ir izbūvētas ražošanas telpas 1870,2 m² platībā, kā arī izbūvētas visas ražotnes vajadzībām nepieciešamās inženierkomunikācijas – ūdens, kanalizācija, lietusūdens kanalizācija, elektrība un apgaismojums, ugunsdrošības signalizācijas sistēma, iebūvētas virsgaismas lūkas, kā arī veikta pieguļošās teritorijas labiekārtošana.

Jaunās ražošanas ēkas būvniecības izmaksas sastādīja 925 612,74 EUR no kurām daļa ir Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) publiskais līdzfinansējums projekta Nr. 3.1.1.5/161/A/010 ietvaros.

2021. gada 2. decembrī

VOBP eSYS PRO

JAUNS NOMNIEKS 

eSYS pro ir uzņēmums, kas nodarbojas ar dažādu atkritumu savākšanu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir jahtu, kuģu un citu peldlīdzekļu radīto šķidro un cieto atkritumu apsaimniekošanas vadība. Uzņēmuma darbības virzieni ir saistīti arī ar drošības uzturēšanu ostas teritorijā – patrulēšana un ostas uzturēšanas koordinācijas centra darbības nodrošināšanu.

Lai sekmīga sadarbība un uzņēmuma attīstība Liepājā! 

2021. gada 1.decembrī

VOBP ERAF

DROŠĪBA UN DABISKAIS APGAISMOJUMS

Sadarbībā ar Bosgrupa_lv mūsu ražošanas angāra Nr. 9 jumtā iebūvētas sešas LAMILUX Skylight F100 virsgaismas lūkas, kuras nodrošina ēkas vēdināšanu un novada dūmus, kā arī kalpo kā ēkas dabiskā apgaismojuma avots. Lūkas kupols izgatavots no divu slāņu akrila kupoliem un to darbību tiek nodrošināta ar pneimatiski veramiem mehānismiem.

Būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansē ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010.

2021. gada 19. oktobrī

VOBP Premekon

JAUNS NOMNIEKS – SOMU KONSTRUĒŠANAS UN RAŽOŠANAS UZŅĒMUMS

Esam priecīgi un pateicīgi, ka mūsu parks izvērtēts un izvēlēts kā nākamā attīstības bāze somu uzņēmumam PREMEKON, kurš nodarbojas ar industriālo platformu, kāpņu torņu, kā arī dažāda cita veida metāla konstrukciju konstruēšanu un ražošanu. Premekon stiprā puse ir dizains, un tas ļauj klientiem nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu: no individuāli izgatavota 3D dizaina līdz uzstādīšanai.

Lai sekmīga izveide un attīstība Liepājā! Lai Liepājas uzņēmuma ieguldījums bagātīgi papildina PREMEKON grupas panākumus nākotnē! 

2021. gada 4. oktobrī

VOBP ERAF

BŪVNIECĪBAS DARBI FINIŠA TAISNĒ

Esam gandarīti, ka būvdarbi objektā “Jaunas ražošanas ēkas būvniecība Nr. 9 būvniecība Liepājā, Vecā ostmalā 10” notiek saskaņā ar būvdarbu laika grafiku, lai jau oktobrī nodotu ekspluatācijā jaunu ražošanas ēku ar 1892 m² kopējo ražošanas telpu platību.

Būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansē ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010.

2021. gada 21. septembrī

VOBP ARKA lux

JAUNS NOMNIEKS – STIKLOTO KONSTRUKCIJU RAŽOTĀJS

Priecājamies par sekmīgu sadarbību ar LIAA Liepājas biznesa inkubators un iepazīstinām ar jaunu Nomnieku mūsu parkā – ARKA lux ir stikloto konstrukciju ražotājs, kurš nodrošina pilnu servisu – projektēšanu, ražošanu, loģistiku un montāžu. Uzņēmums specializējas arī individuālu un ekskluzīvu risinājumu izstrādē. Atslēgas produkti – bīdāmās sistēmas, skandināvu tipa logi un durvis. Lielāko daļu ARKA lux tirgus veido eksports uz Lielbritāniju, Īriju un Skandināviju. 

Lai izdodas vēl labāk kā cerēts un ieplānots!

2021. gada 29. jūlijā

VOBP sparu svetki

SVINĀM SPĀRU SVĒTKUS

LSEZ SIA “Vecās Ostmalas Biznesa Parks” komanda svin spāra svētkus, kas nozīmē, ka  būvdarbi objektā “Ražošanas ēkas Nr.9 būvniecība Liepājā, Vecā Ostmala 10” notiek saskaņā ar plānoto būvdarbu laika grafiku.

Būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansē ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010.

2021.gada 14. jūnijs

VOBP CFLA

LĪGUMA NR.3.1.1.5/16/A/010 GROZĪJUMI

2021.gada 25.martā ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru tika parakstīti grozījumi Nr.4 pie 31.12.2016. noslēgtā līguma Nr. 3.1.1.5/16A/010, saskaņā ar kuriem projekta “Ražošanas ēkas būvniecība Liepājā, Vecā ostmala 10” īstenošanas termiņš ir pagarināts līdz 2022.gada 28.februārim.

Būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansē ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010.

2021. gada 25. martā

VOBP sparu svetki

BIROJA TELPAS LIEPĀJAS KLUSAJĀ CENTRĀ

Turpinot mērķtiecīgu attīstību, piedāvājam nomai gaišas un komfortablas biroja telpas, nodrošinot ērtu un patīkamu darba vidi.

Telpas atrodas biroja ēkas 2.stāvā. Telpās izbūvēts apgaismojums, ventilācija un kondicionēšana, siltumapgāde, ugunsdrošības signalizācija, elektronisku ieejas karšu sistēma, kā arī video domofons ērtākai viesu uzņemšanai, kopēja virtuve un WC. Pieejamas bezmaksas darbinieku un viesu autostāvvietas.

Viss, kas Jums ir nepieciešams, lai gūtu panākumus. 

STARPTAUTISKS DIZAINA MĒBEĻU RAŽOTĀJS

Priecājamies un novērtējam, ka Vecās Ostmalas Biznesa Parkam izvēlējies pievienoties starptautisks ražotājs. 

KVIST Industries A/S ir dāņu dizaina mēbeļu ražotājs, kas veiksmīgi darbojas mēbeļu tirgū jau trīs paaudzēs, šobrīd uzņēmumā nodarbinot 150 darbinieku. Uzņēmums Latvijā – SIA “KVIST” – darbojas jau 10 gadus un ir viens no lielākajiem mēbeļu ražotājiem Latvijā, nodarbinot ap 650 darbinieku.

Lai sekmīga attīstība un ievērojami panākumi “KVIST” Liepājā! 

2021.gada 15. februārī

uzsākti jaunas ražošanas ēkas būvniecības darbi 

Projekts “Noliktavas ēkas pārbūve par ražošanas ēku Nr.4 un jaunas ražošanas ēkas Nr.9 būvniecība Liepājā, Vecā Ostmala 10” tiek īstenots divās kārtās.

Ir realizēta projekta 1.kārta:

2020.gada 21. decembrī

VOBP

NOSLĒGTS BŪVDARBU LĪGUMS

2020.gada 31.martā ar SIA “Būve LK”, Reģ.Nr.42103079215 ir parakstīts būvdarbu līgums par objektu “Ražošanas ēkas Nr.9 būvniecība Liepājā, Vecā Ostmala 10” ar līguma izpildes termiņu 30.12.2021.

Būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansē ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010.

2020.gada 31. jūlijā

VOBP būvatļauja

SAŅEMTA BŪVATĻAUJA

17.07.2020. Liepājas pilsētas būvvalde apstiprināja būvprojektu “Ražošanas ēkas Nr.9 būvniecība Liepājā, Vecā Ostmala 10” un izsniedza būvatļauju ar atzīmi par “projektēšanas nosacījumu izpildi”. Būvprojektu izstrādāja SIA “WS”. 

Būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansē ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010.

2020.gada 17. jūlijā

VĀCIJAS-BALTIJAS TIRDZNIECĪBAS KAMERAS BIEDRS

Mūsu biznesa stiprināšanai un kopīgu sadarbības projektu īstenošanai esam kļuvuši par biedru Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras Igaunijā, Latvijā, Lietuvā (AHK).

2020.gada 13. jūlijā

JAUNS NOMNIEKS

Esam gandarīti, ka Vecās Ostmalas Biznesa Parkam pievienojies viens no vadošiem dabīgā ūdens ražotājiem un piegādātājiem Latvijā – SIA “VENDEN”.

Uzņēmums darbojas kopš 1997. gada un tā pamatdarbības veids ir dabīgā avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražošana, ūdens lietošanas iekārtu noma, kafijas un saistīto produktu tirdzniecība, kā arī kafijas iekārtu noma.

Lai daudz jaunu izdošanos, VENDEN Liepāja!

2020.gada 5. maijā

VOBP Būve LK

IZVĒLĒTS PRETENDENTS BŪVDARBIEM

2020.gada 19.martā iepirkuma uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā publicēts paziņojums par finansējuma saņēmēja iepirkuma procedūras rezultātiem iepirkumam “Ražošanas ēkas Nr.9 būvniecībai Liepājā, Vecā Ostmala 10”. Izvēlēts pretendents – SIA “Būve LK”, kas iesniedza iepirkuma nolikumam atbilstošu piedāvājumu par zemāko cenu. Izvēlētā pretendenta piedāvātā būvdarbu summa ir 825 560,93 EUR. Ar paziņojumu par finansējuma saņēmēja iepirkuma procedūras rezultātiem var iepazīties IUB mājaslapā – https://pvs.iub.gov.lv/show/612095

Būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansē ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010

2020.gada 19.martā

JAUNIZVEIDOTAJĀ RAŽOŠANAS ĒKĀ TIEK UZSĀKTA MODUĻU MĀJU RAŽOŠANA

SIA “VIA-S modulas houses” ir sekmīgi uzsācis moduļu māju ražošanu jaunizveidotajā ražošanas ēkā Nr.4, kura ekspluatācijā tika nodota 28.02.2020. 

Jaunizveidotās ražošanas ēkas būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansē ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010.

2020.gada 10. martā

EKSPLUATĀCIJĀ NODOD RAŽOŠANAS ĒKU

Piektdien, 28. februārī “Vecās Ostmalas Biznesa Parkā” (VOBP), saņemot Liepājas Būvvaldes komisijas atzinumu, ekspluatācijā nodota ražošanas ēka. Komisija, izvērtējot būvdarbu atbilstību projektam un institūciju atzinumus, kā arī sertifikācijas dokumentāciju, atzina būvobjektu pēc adreses Liepāja, Vecā ostmala 10 par derīgu ekspluatācijai.

2020.gada 3.martā

IZSLUDINĀTS IEPIRKUMS “RAŽOŠANAS ĒKAS NR.9 BŪVNIECĪBA LIEPĀJĀ, VECĀ OSTMALĀ 10”

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA “Vecās Ostmalas Biznesa Parks” vadība paziņo, ka 2020.gada 27.janvārī iepirkuma uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā www.iub.gov.lv ir publicēts iepirkums “Ražošanas ēkas Nr.9 būvniecība Liepājā, Vecā Ostmala 10”. Ar iepirkuma nolikumu un iepirkumam pievienotiem dokumentiem ieinteresētos pretendentus aicinām iepazīties IUB mājaslapā – https://pvs.iub.gov.lv/show/606453

Būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansē ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010

2020.gada 28.janvārī

2019. gada izaicinājumā LSEZ SIA “Vecās Ostmalas Biznesa Parks” ieguva atzinību par strauju un mērķtiecīgu industriālā parka attīstību.

 

Pateicamies LSEZ par novērtējumu!

2019.gada 19.decembrī

JAUNAS RAŽOŠANAS ĒKAS BŪVNIECĪBA 2020.GADĀ

LSEZ SIA “Vecās Ostmalas Biznesa Parks” vadība informē, ka 16.10.2019. ir saņemts Liepājas pilsētas būvvaldes ekspluatācijā pieņemšanas akts par būvju ar kadastra apzīmējumu Nr. 17000340255009, 17000340255010 un 17000340255012 nojaukšanu. Minētās būves Vecās Ostmalas Biznesa parka teritorijā ir nojauktas un to vietā ir sagatavots būvlaukums jaunas ražošanas ēkas celtniecībai, kuras platība plānota 1892,20 m2…

2019.gada 23.oktobrī

PLĀNOTO BŪVDARBU GRAFIKS

Būvdarbi objektā “Esošās noliktavas ēkas (kadastra Nr.17000340255004) pārbūve par ražošanas ēku un būvlaukuma sagatavošana jaunas ražošanas ēkas būvniecībai Liepājā, Vecā Ostmala 10” notiek saskaņā ar plānoto būvdarbu laika grafiku
LSEZ SIA “Vecās Ostmalas Biznesa Parks” vadība informē, ka būvdarbi Vecās Ostmalas Biznesa parkā notiek saskaņā ar plānoto laika grafiku. 2019.gada 6.martā ar SIA “Būve LK” parakstītā būvdarbu līguma ietvaros līdz 20.12.2019. tiks…

2019.gada 9.augustā

NOSLĒGTS BŪVDARBU LĪGUMS

2019.gada 14.janvārī IUB tika izsludināts iepirkums “Esošās noliktavas ēkas (kad.apz. 17000340255004) pārbūve par ražošanas ēku un būvlaukuma sagatavošana jaunas ražošanas ēkas būvniecībai Liepājā, Vecā Ostmala 10”. Izvērtējot pretendentu iesniegtos piedāvājumus, LSEZ SIA “Vecās Ostmalas Biznesa Parks” iepirkuma komisija nolēma piešķirt līguma slēgšanas tiesības SIA “Būve LK” Reģ. Nr.42103079215. 2019.gada 6.martā ar SIA “Būve LK” tika parakstīts būvdarbu līgums, kas paredz līdz 20.12.2019…

2019.gada 15.martā

VOBP Būve LK

IZVĒLĒTS PRETENDENTS BŪVDARBIEM

2019.gada 8.martā IUB mājaslapā publicēts paziņojums par finansējuma saņēmēja iepirkuma procedūras rezultātiem iepirkumam “Esošās noliktavas ēkas (kad.apz. 17000340255004) pārbūve par ražošanas ēku un būvlaukuma sagatavošana jaunas ražošanas ēkas būvniecībai Liepājā, Vecā Ostmala 10”. Izvēlēts pretendents – SIA “Būve LK”, kas iesniedza iepirkuma nolikumam atbilstošu piedāvājumu par zemāko cenu 734 657,79 EUR. Ar paziņojumu par finansējuma saņēmēja iepirkuma procedūras rezultātiem var iepazīties IUB mājaslapā https://pvs.iub.gov.lv/show/571839 

Būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansē ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010.

2019.gada 8. martā

IZSLUDINĀTS IEPRIKUMS BŪVDARBIEM

2019.gada 14.janvārī iepirkuma uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā publicēts iepirkums “Esošās noliktavas ēkas (kad.apz. 17000340255004) pārbūve par ražošanas ēku un būvlaukuma sagatavošana jaunas ražošanas ēkas būvniecībai Liepājā, Vecā Ostmala 10”. Ar iepirkuma nolikumu un iepirkumam pievienotiem dokumentiem ieinteresētos pretendentus aicinām iepazīties IUB mājaslapā – https://pvs.iub.gov.lv/show/566477  

Būvdarbus un projektēšanas darbus līdzfinansē ERAF, atbilstoši līgumam par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu Nr.3.1.1.5/16/A/010

2019.gada 14.janvārī

LĪGUMA PAR EIROPAS SAVIENĪBAS FONDA PROJEKTA ĪSTENOŠANU
NR.3.1.1.5/16/A/010 GROZĪJUMI

2018.gada 12.oktobrī ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru tika parakstīti grozījumi Nr.1 pie 31.12.2016. noslēgtā līguma Nr. 3.1.1.5/16A/010, saskaņā ar kuriem projekta “Ražošanas ēkas būvniecība Liepājā, Vecā ostmala 10” īstenošanas termiņš ir pagarināts līdz 2020.gada 31.decembrim.
Līguma grozījumu rezultātā, ar ERAF publisko līdzfinansējumu Vecās Ostmalas Biznesa Parka teritorijā līdz 2020.gada 31.decembrim tiks realizēti sekojoši projekti:
1. Pārbūvēta esošā noliktavas ēka (kadastra Nr.17000340255004) par ražošanas ēku ar kopējo telpu platību 984,51 m2;
2. Uzbūvēta jauna ražošanas ēka ar kopējo telpu platību 1892,20 m2.

2018.gada 14. decembrī

RAŽOŠANAS ĒKAS UN TRANSFORMATORA APAKŠSTACIJAS BŪVNIECĪBAS IEPIRKUMA IZSLUDINĀŠANA

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA “Vecās Ostmalas Biznesa Parks” vadība paziņo, ka 2018.gada 9.februārī, iepirkuma uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā www.iub.gov.lv ir publicēts iepirkums, ES ERAF līdzfinansētam projektam- “Ražošanas ēkas un transformatora apakšstacijas būvniecība Vecā Ostmala 10, Liepāja”.

Ar iepirkuma nolikumu, ieinteresētos pretendentus, lūdzam iepazīties IUB mājaslapā- https://pvs.iub.gov.lv/show/526702

2018.gada 9.februārī

LĪGUMS PAR EIROPAS SAVIENĪBAS FONDA PROJEKTA ĪSTENOŠANU NR.3.1.1.5/16/A/010

1. Centrālā finanšu un līgumu aģentūra 2016.gada 02.decembrī apstiprināja Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA “Vecās Ostmalas Biznesa Parks” projektu par “Ražošanas ēkas būvniecība Liepājā, Vecā Ostmala 10”. Projekta mērķis ir uzbūvēt modernu un energoefektīvu angāra tipa ražošanas ēku ar platību 3049,10 m2, labiekārtot teritoriju ap jauno ražošanas ēku un izbūvēt ar ēkas ekspluatāciju saistītās inženierkomunikācijas. Projekta īstenošanas adrese ir Liepāja, Vecā Ostmala 10, kas ietilpst Liepājas pilsētas jaukta darījuma apbūves teritorijā ar ražošanas funkciju. …

2017.gada 28.martā

LIEPĀJAS SPECIĀLĀS EKONOMISKĀS ZONAS KAPITĀLSABIEDRĪBAS STATUSS

  1. Liepājas speciālās ekonomiskās zonas 2016.gada 21.septembrī notikušajā valdes sēdē, valde nolēma piešķirt SIA “Vecās Ostmalas Biznesa Parks” Liepājas speciālās ekonomiskās zonas kapitālsabiedrības statusu.
    2. 2016.gada 30.septembrī ar Liepājas SEZ pārvaldi noslēgts līgums Nr.1 par ieguldījuma projekta “Ražošanas telpu pielāgošana atbilstoši telpu nomnieka plānotai ražošanai”. Projekta summa ir 33 464,-EUR ar ieviešanas termiņu no 01.10.2016. līdz 31.12.2016. Projekta īstenošanas adrese ir Liepāja, Vecā Ostmala 10.

2017.gada 28.martā