fbpx

ESOŠIE NOMNIEKI UN PARTNERI

ĢEODĒZISTS

Mērniecības uzņēmums ar vairāk kā 25 gadu pieredzi. Piedāvā visa veida mērniecības pakalpojumus – topogrāfija, izpildmērījumi, inženierģeodēziskie darbi, zemes kadastrālā uzmērīšana, zemes ierīcība, lāzerskenēšana, 3D/tilpumu, apjomu aprēķini, aerouzmērīšana, ortofoto, vietējie ģeodēziskie tīkli, telpu uzmērīšana.
Uzņēmuma darbības lauks aptver visu Kurzemi, Rīgu un pārējo Latviju.
VOBP_Geodezists
VOBP_ALTERA PROJEKTI

ALTERA PROJEKTI

SIA “Altera Projekti” ir licencēta grāmatvedības ārpakalpojumu firma.

Mūsu klienti ir  fiziskas un juridiskas personas – būvnieki, mežizstrādātāji, lauksaimnieki, auto remonta servisa pakalpojumu sniedzēji, nekustamā īpašuma iznomātāji, ģimenes ārstu prakses.

Uzņēmuma pamatprincips –  katrs darām to, kas vislabāk padodas un kopā sasniedzam izcilu rezultātu!

 Jūs ražojat un sniedzat pakalpojumus, mēs konsultējam, sakārtojam uzskaiti un sniedzam atskaites!

BALTIC ADVICE

BALTIC ADVICE ir Dānijas uzņēmums, kas sniedz inženiertehniskos projektēšanas ārpakalpojumus Skandināvijā.

10 gadu pastāvēšanas laikā uzņēmums ir izveidojis ilgtermiņa sadarbību ar vairākiem ražošanas uzņēmumiem no Dānijas un Norvēģijas, kas darbojas metālapstrādes un būvniecības nozarēs.

Baltic Advice
DDB

DROŠA DARBA BIROJS

SIA “Droša darba birojs” ir kompetenta institūcija darba aizsardzības jautājumos, kas sniedz darba aizsardzības un ugunsdrošības pakalpojumus dažādu nozaru uzņēmumiem. Kompetentā institūcija veic auditu uzņēmumā uz vietas, apsekojot darba vietas, telpas, būvobjektus, kā arī sniedz konsultācijas darba aizsardzības pasākumu uzlabošanā; sagatavo dokumentāciju darba aizsardzībā un ugunsdrošībā atbilstoši MK noteikumos minētajām prasībām; veic instrukciju izstrādi, darbinieku instruēšanu klātienē, kā arī attālināti; pārstāv uzņēmuma intereses darba aizsardzības, ugunsdrošības jautājumus kontrolējošās institūcijās.

ZZ STREET 

SIA “ZZ STREET“ ir jaundibināts Liepājas uzņēmums, kuru vada būvniecības nozares speciālisti ar iepriekšēju 15 gadu darba pieredzi būvniecības nozarē.

Uzņēmums piedāvā ceļu, ielu un laukumu būvniecības pakalpojumus. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst arī bruģēšanas pakalpojumi, dažādu zemes darbu veikšana, žogu uzstādīšana, bīstamo koku zāģēšana u.c darbi. Uzklausot klientu vēlmes, uzņēmums nodrošina profesionālu speciālistu konsultācijas un piedāvā vislabāko iespējamo risinājumu ieceru realizēšanai.

VOBP ZZSTREET
VOBP ARKA Lux

ARKA lux

ARKA lux ir stikloto konstrukciju ražotājs, kurš nodrošina pilnu servisu – projektēšanu, ražošanu, loģistiku un montāžu. Uzņēmums specializējas arī individuālu un ekskluzīvu risinājumu izstrādē. Atslēgas produkti – bīdāmās sistēmas, skandināvu tipa logi un durvis. Lielāko daļu ARKA lux tirgus veido eksports uz Lielbritāniju, Īriju un Skandināviju.

KVIST

SIA KVIST ir AS KVIST Industries grupas uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas mēbeļu tirgū jau 3 paaudzēs. KVIST Industries ietilpst ražotne Latvijā un ražotne Dānijā. Uzņēmums ir specializējies liekti līmētu un masīvkoka mēbeļu un mēbeļu detaļu ražošanā ar augstu pievienoto vērtību. Sadarbojoties ar talantīgiem dizaineriem un labākajām Skandināvijas mēbeļu un dizaina kompānijām, KVIST Industries rada produktus, kas nosaka dizaina, tehnoloģiju un kvalitātes standartus.

SIA KVIST savu darbību Latvijā uzsāka 2011. gada novembrī. Latvijas ražotnēs Mālpils novada Upmalās un Liepājā strādā vairāk nekā 660 darbinieku.

VOBP KVIST
VENDEN

VENDEN

Uzņēmums VENDEN jau vairāk kā 25 gadus darbojas ūdens biznesā, kura pamatdarbības veids ir avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražošana, ūdens lietošanas iekārtu noma, kafijas un saistīto produktu tirdzniecība, kā arī kafijas iekārtu noma. VENDEN ir ģimenes veidots Latvijas uzņēmums, kurš vienmēr rūpējas un domā par to kā padarīt klientu ikdienu ērtāku, cenšoties piedāvāt labāko servisu nozarē un individuālu pieeju katram klientam.

AM Furnitūra

SIA “AM Furnitūra” ir vadošais mēbeļu furnitūras un plātņu materiālu tirdzniecības uzņēmums Latvijā un viens no lielākajiem mēbeļu sastāvdaļu ražotājiem un tirgotājiem Baltijā.

Uzņēmums piedāvā plašu produkcijas sortimentu no kopumā 60 piegādātājiem, kuru starpā ir pasaulē labi zināmi zīmoli – “BLUM”, “HÄFELE”, “EGGER”, “REHAU”, “FENIX”, “FRANKE”. Tāpat uzņēmums piedāvā pašu ražotu produktu zīmolu “AMFLEX”, kura sortimentā ir bīdāmo durvju sistēmas, mēbeļu detaļu izgatavošana, alumīnija profilu fasādes mēbelēm un spoguļi ar LED apgaismojumu.

VIA-S modular houses

 

VIA-S modular houses ir uzņēmums ar 17 gadu pieredzi moduļu māju ražošanā. No vispārdrošākās moduļu mājas idejas līdz gatavam “atslēgas” produktam – tāds ir uzņēmuma moto un mērķis. Pateicoties profesionālajai komandai un kvalitatīvam produktam, uzņēmums ir iemantojis stabila un uzticama partnera reputāciju Eiropas tirgū.

 

 

BALTU KOKS

SIA “BALTU KOKS” ir mežsaimniecības uzņēmums, kas jau 15 gadus nodarbojas ar mežu apsaimniekošanu un meža īpašumu pirkšanu un pārdošanu. Attīstība un mērķtiecība vienmēr ir bijis stāsts par mums, tāpēc laika gaitā ir izveidojusies saistītu uzņēmumu grupa, ko nu jau vieno arī kopīgs nosaukums. BALTU KOKS uzņēmumu grupā ietilpst arī uzņēmums SIA “BALTU Forest Group”, kas nodarbojas ar kokmateriālu iepirkšanu, tirdzniecību un eksportu un SIA “BALTU MRS”, kas piedāvā mežizstrādes pakalpojumus. 

Mēs saprotam meža spēku un koka vērtību, tāpēc palīdzam ikvienam apzināties sava meža potenciālu.

AE Partner

SIA “AE Partner” nodrošina augstas kvalitātes automatizācijas sistēmas rūpniecības uzņēmumiem visā pasaulē un plašu automatizācijas servisa klāstu dažāda veida projektiem. Uzņēmums specializējas elektropaneļu, ieskaitot sadales skapju, motorvadības skapju un PLK paneļu ražošanā un tehniskās dokumentācijas izveidē.

4rent

SIA “4rent” piedāvā standarta un nestandarta nomas moduļu risinājumus plašā klāstā – sākot ar biroju, būvobjektu, brīvdienu māju, dzīvojamo telpu,  tirdzniecības telpu, skolas piebūvju un ražošanas telpām. Uzņēmums nodrošina klientus ar privātu pieeju katra projekta ietvaros, sniedzot labākos risinājumus moduļu ēku nomāšanā , gan īstermiņa, gan ilgtermiņa līgumiem.