fbpx

SĪKDATŅU POLITIKA

Šādi Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA ”Vecās Ostmalas Biznesa Parks” izmanto sīkdatnes

VOBP tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes – nelieli teksta faili un kas tiek uzglabāti jūsu datorā. VOBP spēj atpazīt jūsu datoru atkārtotu apmeklējumu gadījumā, vai tad kad jūs naviģējat mūsu tīmekļa vietnē.

VOBP izmanto sīkdatnes, lai saglabātu informāciju par lietotāju, tādēļ tīmekļa vietne spēj atcerēties jūsu ievadīto informāciju veidlapās, pieteikšanās vietnē saistībā ar pakalpojumu un lai izsekotu lietotāju uzvedību tīmekļa vietnē (anonīmi).

 

Sīkfailu kategorijas vietnē vobp.lv

Kategorija  Apraksts 
Tehniski nepieciešami Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas vietnes funkcionēšanai, kuru lietotājs atklāti pieprasa.
Iestatījumi Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu lietotāja izveidotos iestatījumus, piemēram, rādīšanas iestatījumi un iestatījumi pieteikšanās vietnēm.
Mārketings, anonīma izsekošana visos tīmekļa pakalpojumos Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu tīmekļa vietnes apmeklētājiem visos tīmekļa pakalpojumos. Sīkdatnes var izmantot, lai uzzinātu profilu meklēšanas un/vai pārlūkošanas ieradumus jebkuram vai tikai dažiem apmeklētājiem.

Sīkdatnes VOBP vietnē tiek izmantotas domēna līmenī un tiek lejupielādētas no tā domēna, kas piesaistīts izvēlētajam valodas līmenim. Visi valodu līmeņi izmanto identiskas sīkdatnes.

VOBP mājas lapā var būt trešo personu sīkdatnes, kā piemēram, Google Analytics, Facebook, Linkedin, kas ir reģistrētas ASV, un ir pievienojušas Eiropas Savienības – ASV Privātuma vairoga sarakstam, kas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzējs ievēro Eiropas Savienības pieprasītos privātuma standartus. Par trešo personu sīkdatņu darbību atbild šīs personas, nevis VOBP.

 

Kā izdzēst sīkdatnes

Jūs varat vienmēr izdzēst jūsu sīkfdatnes un dzēst to informāciju, kas ir saglabāta par jums (sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā). Zemāk ir norādītas saites ar informāciju par sīkdatņuu izdzēšanu jūsu pārlūkprogrammā:

Internet Explorer

Mozilla Firefox

Google Chrome

Opera

Safari

Flash sīkfaili (visiem pārlūkiem)

iPhone, iPad un citas Apple ierīces

Telefoni ar Android operētājsistēmu

Telefoni ar Windows 7

Mēs izmantojam Google Analytics, lai analizētu kā lietotāji izmanto mūsu tīmekļa vietni. Informācija, kura tiek iegūta ar sīkfailiem par to kā jūs izmantojat vietni (satiksmes dati, tostarp jūsu IP-adrese), tiek nosūtīta un uzglabāta Google serveros ASV.  Jūs varat atteikties no Google Analytics sīkfailu lejupielādēšanas šeit: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout